Kontakt

 

 

Vyberte si motocykel podľa značky:

 

 


JAPANMOTO Voderady - Pizzeria - Reštaurácia

Reštaurácia a Pizzeria La Moto

 

 

logolamoto_na-web

Príjemné posedenie v štýlovo a útulne zariadenej Pizzerii La Moto, ktorá je prepojená s predajňou Japan Moto vo Voderadoch a nachádza sa iba 3km od dialničného výjazdu.

V pizzerii s reštauráciou v talianskom štýle ponúkame takmer 30 druhov pizze a okrem toho niekoľko druhov cestovín, hlavných jedál, šalátov a dezertov.

V zimnom období potešia horúce nealkoholické nápoje Horúca čokoláda, Hot Apple a taktiež alkoholické - Varené vínko a Punč.

Naopak v letnom období sa môžete osviežiť miešanými nápojmi ako je napr. Mojito a Tequilla Sunrise, ktoré ponúkame tiež v nealkoholickej verzii.

V horúcich letných dňoch Vás určite poteší výborné čapované pivo Litovel Maestro so svojou unikátnou chuťou a penou s lavínovým efektom.

A samozrejme počas celého roka nechýba ani čapovaná Kofola Original.

Ak si chcete len tak posedieť pri kávičke, určite prídete na chuť výbornej talianskej káve La Messicana.

V našej pizzerii organizujeme aj spoločenské akcie ako sú krstiny, detské oslavy, oslavy životných jubileí, kary, malé svadby, firemné večierky...

V prípade, že máte chuť na výbornú pizzu alebo iné jedlo z našej pizzerie v pohodlí Vášho domova stačí si objednať na tel. č. 0904 704 018. Rozvoz robíme vo Voderadoch a okolí (viď. leták vo fotogalérii).

 


Bližšie informácie nájdete na stránke www.LaMoto.sk » jedálny lístok » nápoje » kontakt

 

 

Jedálny lístok

Terasa

Interiér

Výzdoba stolov

Rozvoz

 

 

Výber motocyklov podľa značky: